O blogu / kontakt

Próbowałeś samodzielnie stawiać pierwsze kroki w dziedzinie elektroniki? Szukałeś materiałów dla początkujących na forach, portalach, stronach tematycznych… Próbowałeś czytać mądre książki, pełne teorii i niezrozumiałych wzorów? Jeśli tak, to pewnie już zdążyłeś zauważyć jak jest to trudne.

Z tego powodu postanowiłam utworzyć w internecie takie miejsce w którym początkujący odnajdą dużo ćwiczeń praktycznych, mnóstwo ciekawych doświadczeń, możliwych do powtórzenia w domu.

Ja sama jestem osobą, która od początku, od najbardziej elementarnych podstaw, powoli poznaje fascynujący świat elektroniki. Prezentowane przeze mnie lekcje to w rzeczywistości opublikowane materiały, które przygotował dla mnie mąż – z wykształcenia magister inżynier elektrotechniki, zajmujący się zawodowo projektowaniem urządzeń elektronicznych. Razem tworzymy zgrany zespół – ja staram się przedstawić nowo poznany materiał w możliwie jasny i przystępny sposób, mąż zaś dba o wysoki merytoryczny poziom publikowanych materiałów.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub ciekawe pomysły napisz do mnie pod adres:

kontakt@zaprojektujizbuduj.pl